ENDÜSTRİLER

Değirmen ünitesi, mekanik aksam, imalat, montaj ve temin çözümleri sunarak, sektörde daha iyi, güçlü, rekabetçi ve karlı bir işletme oluşturmanıza sektöründe uzman iş ortaklarımız ve ekibimiz ile yardımcı olmaktayız.

Çelik üretim süreçleri hakkında teknik uzmanlık, kömür ve kok ticaretinde stratejik ortaklık, değerli ya da baz metal madenciliği veya çıkarımı, karları azami seviyeye çıkarma ya da verimliliği arttırma konularında başarıyı garanti ediyoruz.

Sektördeki taleplerin karşılanmasına yönelik yenilenebilir enerjis kaynakları tesis kurulumları, geleneksel elektrik santrallerinin modernizasyonu ve sıkı yasal düzenlemelere uygun yeni projeler ile öngörülebilir ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

İmalat

Seçkin çözüm ortaklarımız ile birlikte her türlü çelik yapının, basınçlı ekipman ve boru sistemlerinin imalatını ve üretimini yapmaktayız.

Mühendislik

Uzman mühendislik ekiplerimiz ve çözüm ortaklarımız sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı mühendislik çözümleri sunmaktayız.

İnşaat, Montaj ve Devreye Alma

Endüstri uzmanlığımız, deneyimimiz ve kaynaklarımız sayesinde projelerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde tamamlayarak, riskleri azaltmanıza, inşaat hatalarını önlemenize, tüm ilgili yönetmelik ve standartlara uyum sağlayarak endüstriyel projenizin başarıyla tamamlamanızı garanti etmekteyiz.

Proje Yönetimi ve Danışmanlık

Projelerinizi zamanında ve bütçesi dahilinde teslim edilmesini sağlamakla birlikte proje geliştime ve finansman temini konularında da hizmet sağlayarak taleplerinizi en üst seviyede karşılamaktayız..

SANAL GERÇEKLİK İLE EĞİTİM & TANITIM FAALİYETLERİ

Son teknoloji sanal ve arttırılmış gerçeklik ekipmanları kullanılarak firmanızın iş akışına özelleştirilmiş İSG & Bakım Eğitimleri düzenliyoruz.
3D Modelleme ve Sanal Gezinti ile İşletmeniz için etkileyici tanıtım faaliyetleri sunuyoruz.